درباره ما

درباره تومرسنتر

تومرسنتر از سال ١٣٨۴ فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی و برگزاری کنکور های آزمایشی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری ، برای ورورد به دانشگاههای ایران ، فروش کتاب ها و جزوات آموزشی کنکوری شروع نمود. در طی 15 سال فعالیت حرفه ای خود موفق به کسب :
اولین نمایندگی دانشـگاه آنـکارا برای برگزاری آزمون آنلاین تومـر (tömer) در ایران
اولین موسسه برگزاری دوره های آنلاین رزیدنتی و فوق تخصص ترکیه (TUS) در ایران
اولین نمایندگی دانشگاه ینی یوزیل در ایران شده است .

تومرسنتر با بهره گیری از اساتید مجرب و با سابقه با مدارج علمی بالا از دانشگاه های ایران و خارج از کشور موفق به گردآوری کادری متخصص برای برگزاری دوره های : YÖS (کنکور ترکیه برای متقاضیان لیسانس) - SAT (برای متقاضیان لیسانس) – YDS ، GRE ، TOEFL ، IELTS (آزمون زبان انگلیسی کشور ترکیه) - tömer (زبان ترکی استانبولی) بصورت عمومی و خصوصی همزمان در دفتر ایران و شعبه ترکیه شده است.

تومرسنتر در طی ١5 سال کار حرفه ای خود با بیش از ١٢٠٠٠ مشاوره تحصیلی تخصصی در زمینه ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس ، دکتری ، تخصص پزشکی و دندان پزشکی و فوق تخصص ، راهی صحیح و شفاف برای ادامه تحصیل به متقاضیان ارائه داده است.

تومر سنتر در طی مدت فعالیت خود ، با بیش از 50٠٠ نفر قبولی در دانشگاههای مختلف ترکیه در مقاطع تحصیلی مختلف بالاترین درصد موفقیت را در کشور از آن خود نموده است.

دریافت مشاوره حضوری


برای رزرو وقت مشاوره حضوری لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.