دوره آمادگی کنکور ترکیه (آزمون یوس)

دوره آمادگی کنکور ترکیه

دوره آمادگی کنکور ترکیه یا آزمون یوس (YÖS) ، در موسسه تومرسنتر بمنظور آماده سازی داوطلبان شرکت در آزمون ورودی  دانشگاههای کشور ترکیه برگزار می شود. کنکور ترکیه  شامل دروس محاسباتی (ریاضی و هندسه) و سنجش هوش می باشد. موسسه تومرسنتر هر سال از ابتدای تیر ماه اقدام به برگزاری دوره ای ۸ ماهه جهت آماده سازی داوطلبان برای آزمون یوس (YÖS) می کند.

در طول دوره ، هر هفته یک بار آزمون های آزمایشی شبیه سازی شده با  آزمون یوس دانشگاههای ترکیه جهت آشنایی و آماده سازی یوس آموزان و همچنین کسب آگاهی اساتید موسسه از وضعیت تحصیلی یوس آموزان  برگزار می شود.

دوره آمادگی کنکور ترکیه - یوس
دوره آمادگی کنکور ترکیه – یوس

کتابهای یوس (YÖS)

کتابهایی که در طول دوره آمادگی کنکور ترکیه تدریس می شوند گرداوری شده از تمامی مراجع معتبر مربوط به دروس هندسه و ریاضی و هوش و مباحث کنکور ترکیه توسط اساتید مجرب و حرفه ای گروه یوس موسسه تومرسنتر می باشند. تعداد کل کتابهایی که در این موسسه تدریس می شوند ۱۴ جلد می باشند که از این تعداد :

  • ۴ جلد کتاب ریاضی
  • ۴ جلد کتاب هوش
  • ۲ جلد کتاب هندسه
  • ۴ جلد کتاب کمک آموزشی به زبان فارسی می باشند.

مراکز آزمون یوس (YÖS)

معتبرترین مرکز آزمون برای یوس آموزان ، کشور ترکیه می باشد. دانشگاههای ترکیه آزمون یوس را در چندین شعبه در شهرهای مختلف ترکیه برگزار می کنند. برخی از این دانشگاهها این آزمون را در ایران نیز برگزار می کنند.

با توجه به اینکه اکثر آزمونهای یوس مربوط به دانشگاههای مختلف در شهرهای استانبول ، آنکارا و وان ترکیه برگزار می شود ، داوطلب می تواند در روزهای آزمون تنها در یکی از این شهرها حضور پیدا کرده و  در آزمونهای یوس دانشگاههای مختلف شرکت کند.

دوره زبان ترکی استانبولی (تومر)

در صورت قبولی در آزمون YÖS متقاضی برای ثبت نام در دانشگاه مورد نظر نیازمند مدرک کفایت زبان ترکی استانبولی (tömer – تومر) می باشد. دوره زبان ترکی استانبولی (تومر) نیز در طول دوره مذکور در موسسه تومرسنتر برگزار می شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد دوره آمادگی کنکور ترکیه ، از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان تومرسنتر تماس بگیرید.

نظرات :

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست‌های جدید:
۱۵ مرداد ۱۴۰۱

ثبت نام دانشگاه های خصوصی در ترکیه ۲۰۲۳

ثبت نام دانشگاه های خصوصی در ترکیه 2023 محدودیت در تعداد نفرات برای پذیرش در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی در دانشگاه های اوکان، ینی یوزییل، مدیپل، آجی بادم، یدی تپه و باهچه شهیر

ادامه مطلب
۱۵ مرداد ۱۴۰۱

ثبت نام دانشگاه کوجالی ساغلیک ۲۰۲۲

ثبت نام دانشگاه کوجالی ساغلیک 2022 شهر ازمیت در رشته دندانپزشکی 5 نفر رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی  5 نفر رشته دندانپزشکی به زبان ترکی استانبولی شهریه : 8750 دلار

ادامه مطلب