درباره ما

خلاصه ای از سوابق و افتخارات مرکز آموزشى تومرسنتر

 

شرکت تومر سنتر با نام تجاری رویای دانش ارتباط سبز، اولین فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ در حوزه کلاس‌های آمادگی کنکور ایران در مقطع کارشناسی، ارشد و دکترا  آغاز کرده است. این مرکز در حال حاضر با داشتن پنج شعبه فعال در ایران و ترکیه، متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور را به نحو احسن مشاوره و تمامى خدمات مربوطه را به متقاضیان خود ارائه مى نماید. این خدمات علاوه بر تمامى خدمات آموزشى شامل ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا ،امور مسکن و خرید و اجاره ملک در کشور ترکیه نیز مى باشد.تومرسنتر با بهره گیری از اساتید مجرب، با مدارج علمی بالا از دانشگاه های معتبر ایران و خارج از کشور موفق به گردآوری کادری متخصص جهت برگزاری دوره های YÖS (کنکور ترکیه برای متقاضیان لیسانس) – SAT (برای متقاضیان لیسانس) – YDS ، GRE ، TOEFL ، IELTS (آزمون زبان انگلیسی کشور ترکیه) – tömer (زبان ترکی استانبولی) بصورت عمومی و خصوصی همزمان در دفتر ایران و شعبه ترکیه گردیده است. از دیگر دستاوردهای این مجموعه عبارتند از:

  • نمایندگی انحصاری دانشگاه یدی تپه ۲۰۲۱ در ایران

تومرسنتر در سال ۲۰۲۱ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری دانشگاه یدی تپه در ایران شده است. طى سالهاى بعد تومر سنتر با اخذ نمایندگى از دانشگاههاى مختلف در کشور ترکیه از جمله دانشگاه ینى یوزییل ، دانشگاه اوکان و … به فعالیت خود در زمینه هاى آموزشى مرتبط با کشور ترکیه ادامه داده است.

  •  دریافت اولین نمایندگی برگزاری آزمون حضوری تومر دانشگاه آنکارا در ایران

تومر سنتر در سال ١٣٨٧ بعنوان اولین مرکز در ایران موفق به اخذ نمایندگی از دانشگاه آنکارا کشور ترکیه جهت برگزاری آزمون تومر (Tömer) بصورت آنلاین و حضورى گردید. این مهم پس از رایزنی با دانشگاه آنکارا و کنسولگری ترکیه در ایران، وزارت ارشاد، سازمان بازرسی، سازمان سنجش ایران و بسیاری از نهادهای دیگر در ایران به وقوع پیوست. اولین آزمون‌های تومر آنکارا در شهر ارومیه (Tömer Center Institute) به مدت ۷ سال متوالی بعنوان تنها سنتر برگزارى آزمون تومر در ایران به همراه حضور متصدیان برگزاری آزمون دانشگاه آنکارا و بازرسان ارگان‌های مختلف کشورمان برگزار شده است.در طى این مدت بیش از ٣٠٠٠ دانش پذیر از این مرکز فارغ التحصیل و موفق به دریافت مدرک تومر دانشگاه آنکارا از این مرکز گردیده اند.

  • اخذ اولین نمایندگی از موسسه ETUS کشور ترکیه

شرکت رویای دانش (تومر سنتر) با تکیه بر دانش و شناخت بازار آموزشی در کنار رایزنی‌های مکرر با نهادهای ذیربط، در سال ۱۳۹۲، با اخذ نمایندگى از مؤسسه ETUS کشور ترکیه براى اولین بار در ایران موفق به برگزارى دوره های آنلاین رزیدنتی و فوق تخصص رشته هاى پزشکى و دندانپزشکى کشور ترکیه (TUS و DUS) گردید به این ترتیب، متخصصان حوزه پزشکی توانستند با خیال راحت، به دور از دغدغه و پرداخت هزینه اضافی در آزمون‌های پزشکی و تخصصی دندان ترکیه شرکت کرده و مدرک مورد نیاز خود را اخذ کنند.

  •  دارای مجوز برگزاری کلاس های زبان از دانشگاه ارومیه

علاوه بر این مجموعه بزرگ تومرسنتر، مجوز برگزاری کلاس های زبان از دانشگاه سراسری ارومیه به مدت ۴ سال را داشت. مرکز قبلی زبان دانشگاه ارومیه در سال ۱۳۹۶ فقط ۶۰ نفر زبان آموز ترکی استانبولی داشت که این تعداد به ۱۱۰۰ نفر زبان آموز در سال ۱۴۰۰ رسید.

  • آموزش زبان های خارجی برای کودکان

شرکت تومرسنتر همچنین مرکز آموزش زبان های خارجی رویای دانش برای کودکان را از ۱۴۰۰ آغاز نمود.

  • برگزاری دوره های آمادگی کنکور ترکیه (YÖS-SAT)

این شرکت در سال ۱۳۸۶ به دلیل متقاضی زیاد برای تحصیل در ترکیه، اقدام به مشاوره تحصیلی همراه با برگزاری آزمون و کلاس‌های آمادگی کنکور ترکیه (YÖS , SAT) و تالیف و چاپ کتاب‌های آموزشی نمود که یکى از نقاط قوت و منحصر بفرد این مرکز نشر و ارائه کتب تخصصى و جامع به دانش پذیران یوس (YÖS) خود می باشد که کتاب هاى مذکور با تلاش یک تیم حرفه اى جهت تسلط کامل دانش پذیران به تمامى منابع آزمونهاى یوس انجام مى پذیرد. 

در مجموع شرکت ما با ۱۸ سال سابقه کاری درخشان در رزومه کاری خود از جمله سنجش و تومر آنکارا و برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور ترکیه (YÖS)، برگزاری کلاس‌های مرکز زبان دانشگاه ارومیه و همچنین با ارائه بیش از ۲۰٠٠٠ مشاوره تحصیلی تخصصی به متقاضیان در زمینه ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس ، دکتری ، تخصص پزشکی و دندان پزشکی و فوق تخصص راهی صحیح و شفاف برای ادامه تحصیل به متقاضیان ارائه داده است. علاوه بر این بیش از ۶۰۰۰ دانشجو از طریق این موسسه راهی تحصیل در کشور ترکیه شده‌اند، خدمات آموزشی ارائه شده باعث استخدام بیش از ۵۴ نفر پرسنل  و استاد در زمینه آموزش و برگزاری دوره زبان‌های خارجی اعم از زبان‌های (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و ترکی)، مشاوره تحصیلی، اشتغال زایی و کارآفرینی شده است. این شرکت در سال ۱۳۹۸ در راستای گسترش فعالیت‌های خود آژانس مسافرتی و خدمات گردشگری افلاک را آغاز کرد و از دیگر افتخارات این مجموعه  افتتاح دارالترجمه رسمی قوه قضاییه می باشد.

مشاوره‌ی تخصصی در زمینه مهاجرت تحصیلی