مرکز آموزشى تومرسنتر

مرکز آموزشى تومرسنتر

مرکز آموزشى تومرسنتر از سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را در زمینه ارائه مشاوره تحصیلی، برگزاری کنکور های آزمایشی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری برای ورود به دانشگاههای ایران و فروش کتاب ها و جزوات آموزشی کنکور شروع نمود.

خلاصه ای از سوابق و افتخارات مرکز آموزشى تومرسنتر :

  • نمایندگی انحصاری دانشگاه یدی تپه ۲۰۲۱ در ایران

تومرسنتر در سال ۲۰۲۱ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری دانشگاه یدی تپه در ایران شده است.

  • اخذ نمایندگی از دانشـگاه آنـکارا کشور ترکیه

تومر سنتر در سال ١٣٨٧ بعنوان اولین مرکز در ایران موفق به اخذ نمایندگی از دانشـگاه آنـکارا کشور ترکیه جهت برگزاری آزمون تومـر (tömer) بصورت آنلاین و حضورى گردید. در طى ٧ سال فعالیت این مرکز بعنوان تنها سنتر برگزارى آزمون تومر در ایران و برگزارى کلاسها و آزمونهاى تومر بیش از ٣٠٠٠ دانش پذیر از این مرکز فارغ التحصیل و موفق به دریافت مدرک تومر دانشگاه آنکارا از این مرکز گردیده اند.

  • اخذ نمایندگى از مؤسسه ETUS کشور ترکیه

این مرکز درسال ١٣٩٣ با اخذ نمایندگى از مؤسسه ETUS کشور ترکیه براى اولین بار در ایران موفق به برگزارى دوره های آنلاین رزیدنتی و فوق تخصص رشته هاى پزشکى و دندانپزشکى کشور ترکیه (TUS و DUS) گردید و این مسیر را براى ادامه تحصیل پزشکان و دندان پزشکان ایرانى در دانشگاههاى ترکیه باز و تسهیل نمود.

یکى از نقاط قوت و منحصر بفرد این مرکز نشر و ارائه کتب تخصصى و جامع به دانش پذیران یوس (YÖS) خود می باشد که کتاب هاى مذکور با تلاش یک تیم حرفه اى جهت تسلط کامل دانش پذیران به تمامى منابع آزمونهاى یوس انجام مى پذیرد.

مرکز آموزشى تومرسنتر در طی ١۶ سال فعالیت حرفه ای خود با ارائه بیش از ۲۰٠٠٠ مشاوره تحصیلی تخصصی به متقاضیان در زمینه ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس ، دکتری ، تخصص پزشکی و دندان پزشکی و فوق تخصص راهی صحیح و شفاف برای ادامه تحصیل به متقاضیان ارائه داده است.

تومر سنتر در طی مدت فعالیت خود با بیش از ۵٠٠٠ نفر قبولی در دانشگاههای مختلف کشور ترکیه و سایر کشورها در مقاطع تحصیلی مختلف بالاترین درصد موفقیت را در کشور از آن خود نموده است.

فعالیتهای مرکز آموزشى تومرسنتر

تومرسنتر با بهره گیری از اساتید مجرب، با مدارج علمی بالا از دانشگاه های معتبر ایران و خارج از کشور موفق به گردآوری کادری متخصص جهت برگزاری دوره های YÖS (کنکور ترکیه برای متقاضیان لیسانس) – SAT (برای متقاضیان لیسانس) – YDS ، GRE ، TOEFL ، IELTS (آزمون زبان انگلیسی کشور ترکیه) – tömer (زبان ترکی استانبولی) بصورت عمومی و خصوصی همزمان در دفتر ایران و شعبه ترکیه گردیده است.

این مرکز در حال حاضر با داشتن دو شعبه در ایران (ارومیه) و ترکیه (استانبول) متقاضیان ادامه تحصیل در کشور ترکیه را به نحو احسن مشاوره و تمامى خدمات مربوط به ادامه تحصیل در کشور ترکیه را به متقاضیان خود ارائه مى نماید. این خدمات علاوه بر ارائه تمامى خدمات آموزشى شامل ارائه خدمات مربوط به اخذ ویزا ، خدمات مربوط به امور مسکن و خرید و اجاره ملک در کشور ترکیه نیز مى باشد.

[idea]جهت دریافت مشاوره رایگان در ادامه تحصیل در کشور ترکیه ، اخذ ویزا ، خدمات مربوط به امور مسکن و خرید و اجاره ملک در کشور ترکیه ، از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان تومرسنتر تماس بگیرید.[/idea]

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *