مرکز آموزشى تومرسنتر

مرکز آموزشى تومرسنتر

مرکز آموزشى تومرسنتر از سال ١٣٨۴ فعالیت خود را در زمینه ارائه مشاوره تحصیلی، برگزاری کنکور های آزمایشی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری برای ورود به دانشگاههای ایران و فروش کتاب ها و جزوات آموزشی کنکور شروع نمود.

خلاصه ای از سوابق و افتخارات مرکز آموزشى تومرسنتر :

  • اخذ نمایندگی از دانشـگاه آنـکارا کشور ترکیه

تومر سنتر در سال ١٣٨٧ بعنوان اولين مركز در ايران موفق به اخذ نمایندگی از دانشـگاه آنـکارا کشور ترکیه جهت برگزاری آزمون تومـر (tömer) بصورت آنلاين و حضورى گرديد. در طى ٧ سال فعاليت اين مركز بعنوان تنها سنتر برگزارى آزمون تومر در ايران و برگزارى كلاسها و آزمونهاى تومر بيش از ٣٠٠٠ دانش پذير از اين مركز فارغ التحصيل و موفق به دريافت مدرك تومر دانشگاه آنكارا از اين مركز گرديده اند.

  • اخذ نمايندگى از مؤسسه ETUS كشور تركيه

اين مركز درسال ١٣٩٣ با اخذ نمايندگى از مؤسسه ETUS كشور تركيه براى اولين بار در ايران موفق به برگزارى دوره های آنلاین رزیدنتی و فوق تخصص رشته هاى پزشكى و دندانپزشكى كشور ترکیه (TUS و DUS) گرديد و اين مسير را براى ادامه تحصيل پزشكان و دندان پزشكان ايرانى در دانشگاههاى تركيه باز و تسهيل نمود.

يكى از نقاط قوت و منحصر بفرد اين مركز نشر و ارائه كتب تخصصى و جامع به دانش پذيران يوس (YÖS) خود مي باشد كه كتاب هاى مذكور با تلاش يك تيم حرفه اى جهت تسلط كامل دانش پذيران به تمامى منابع آزمونهاى يوس انجام مى پذيرد. 

مركز آموزشى تومرسنتر در طی ١٥ سال فعاليت حرفه ای خود با ارائه بیش از ١٢٠٠٠ مشاوره تحصیلی تخصصی به متقاضيان در زمینه ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس ، دکتری ، تخصص پزشکی و دندان پزشکی و فوق تخصص راهی صحیح و شفاف برای ادامه تحصیل به متقاضیان ارائه داده است.

تومر سنتر در طی مدت فعالیت خود با بیش از ٥٠٠٠ نفر قبولی در دانشگاههای مختلف كشور ترکیه و ساير كشورها در مقاطع تحصیلی مختلف بالاترین درصد موفقیت را در کشور از آن خود نموده است.

فعالیتهای مرکز آموزشى تومرسنتر

تومرسنتر با بهره گیری از اساتید مجرب، با مدارج علمی بالا از دانشگاه های معتبر ایران و خارج از کشور موفق به گردآوری کادری متخصص جهت برگزاری دوره های YÖS (کنکور ترکیه برای متقاضیان لیسانس) - SAT (برای متقاضیان لیسانس) – YDS ، GRE ، TOEFL ، IELTS (آزمون زبان انگلیسی کشور ترکیه) - tömer (زبان ترکی استانبولی) بصورت عمومی و خصوصی همزمان در دفتر ایران و شعبه ترکیه گرديده است.

اين مركز در حال حاضر با داشتن دو شعبه در ايران (اروميه) و تركيه (استانبول) متقاضيان ادامه تحصيل در كشور تركيه را به نحو احسن مشاوره و تمامى خدمات مربوط به ادامه تحصيل در كشور تركيه را به متقاضيان خود ارائه مى نمايد. اين خدمات علاوه بر ارائه تمامى خدمات آموزشى شامل ارائه خدمات مربوط به اخذ ويزا ، خدمات مربوط به امور مسكن و خريد و اجاره ملك در كشور تركيه نيز مى باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در ادامه تحصيل در كشور تركيه ، اخذ ويزا ، خدمات مربوط به امور مسكن و خريد و اجاره ملك در كشور تركيه ، از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان تومرسنتر تماس بگیرید.

دریافت مشاوره حضوری


برای رزرو وقت مشاوره حضوری لطفا اطلاعات تماس خود را وارد کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.


رزرو آنلاین مشاوره
از من بپرسید
ارسال