ثبت نام دانشگاه باهچه شهیر ۲۰۲۱

ثبت نام دانشگاه باهچه شهیر ۲۰۲۱

ثبت نام دانشگاه باهچه شهیر ۲۰۲۱ (Bahçeşehir Üniversitesi) در رشته های دندان پزشکی، پزشکی، فیزیوتراپی، پرستاری و سایر رشته های مهندسی، هنری، پیراپزشکی و علوم انسانی باهچه شهیر (Bahçeşehir Üniversitesi).

دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir Üniversitesi) مورد تایید وزارت بهداشت و وزرات علوم ایران ۲۰۲۱
تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی بوده و‌ در بعضی از رشته‌های فوق لیسانس و‌ دکتری به زبان ترکی نیز امکان تحصیل وجود دارد.
در مقطع فوق لیسانس و‌ دکتری همراه با ۲۵٪ بورس می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد ثبت نام دانشگاه باهچه شهیر (Bahçeşehir Üniversitesi) ، از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان تومرسنتر تماس بگیرید.

 

نظرات :

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست‌های جدید:
۱ اسفند ۱۴۰۲

تافل (TOEFL)

با ما همراه باشید تا تمام آنچه که درمورد تافل میخواهید بدانید را برایتان شرح دهیم: تافل چیست؟ یکی از مهمترین پیش نیازهای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارجی داشتن مدرک زبان انگلیسی تافل است؛ اگر در آینده ای نزدیک قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید مطمئنا سوالات زیادی در ذهنتان به […]

ادامه مطلب
۱۶ بهمن ۱۴۰۲

زبان فرانسه

حتما شما هم شنیده­ اید که زبان فرانسه، رمانتیک­ترین زبان دنیا و به عبارت بهتر، زبان عشق است. این زبان ساختارمند، سومین زبان رایج و پرمخاطب در دنیا، دومین زبانی است که در تمام قاره­های جهان متکلم دارد. همچنین این زبان، یکی از زبان­های پرکاربرد در سازمان­های بین المللی مانند ناتو و سازمان ملل و… […]

ادامه مطلب